نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: با احساس شدید تنهایی چکار کنم ؟؟؟

1599
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

با احساس شدید تنهایی چکار کنم ؟؟؟

همیشه خودمو شاد میگیرم انگار که هیچ کمبودی ندارم ولی یه احساس بدی منو اذیت میکنه احساس تنهایی شدیدی دارم که بعضی موقعها دوست دارم بمیرم و راحت بشم .نه دوست پسرام به دردم خوردن نه خاستگارام در حد من بودن اونا رو که رد کردم معرفهام دیگه برام پا پیش نمیزارن مثل اینکه توقع داشتن که همونی رو که اونا میارن من قبول کنم .....تنهایی دارم اذیت میشم ......خستم .........اصلا حس زندگی گردن دیگه ندارممممممممم..........نمیدونم اگر تا آخر عمرم مجرد بمونم چطوری زندگی کنم در صورتی که خیلی از دخترها رو دیدم مجرد موندن ولی من نمیخوام زندگیم مثل اونا شه همش از این قضیه رنج میکشم و دلهره دارم که من مثل اونها نشم ....کسی هست کمکم کنه ....خیلی فشار روانی شدید و استرس دارم طوری که بگم مشکل بهم زدم و هر روز ماه مشکل چی بگم روم نمیشه همه دخترا یک هفته تو ماه هستن من هر روز ماه !!!

2. کاربران زیر از shima55 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با احساس شدید تنهایی چکار کنم ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    گلابی بخور مشکلت حل میشه.

امام صادق علیه السلام فرمودند : « گلابی معده را پاک و آن را تقویت می کند » و باز فرموده اند: « خوردن گلابی در حال سیری سودمندتر از خوردن آن در حال گرسنگی است. کسی که دلش گرفته و اندوهناک است ، باید گلابی را بعد از غذا بخورد ».
    مشکل ایشون حاده به نظر شما خوردن گلابی خیلی مفیده پس مشاورین کجا هستن ؟؟؟

4. کاربران زیر از mehrsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا همین مشکلی که احساس پوچی تنهایی و نامفید بودن چشیدم
    خیلی می خواستم بمیرم یا خودمو بکشم ولی نمی شد
    چون این احساس همش با من نبود کلا ادمی هستم رو هر چیزی زیاد فکر می کنم
    با خوندن مشکل شما یادم خودم افتادم من مشکل تنهاییمو اینجوری برا خودم حل کردم که کل عمرم کتاب می خونم کلا باعث میشه نذاره بری سمت ترس فکر اشتباه استرس و... مشکلات دیگر
    ببین یه فکر رو تا خودت بهش بها ندی رشد نمی کنه بیشتر به دنبال خود باوری و توانمندی های خودت باش سعی کن همیشه نیمه پر لیوان ببینی جا نیمه خالی رو کلا مطالبم علمی نیست اما تجربه شخصی بود
    اساتید محترم باز کمک شایانی می توانند بکنن به شما
    موضوع پریود که شما حتمی به دکتر زنان مراجعه کنید یا عادی یا واقعا مشکلی باشه موضوع احتمال جدی داره
    مثل این میمونه سلفه همراه خون از یه زخم کویجیک احتمال داره تا سرطان
    موضوع ازدواج سن ازدواج در ایران بالا رفته علل زیادی داره نظر خودم بیشتر اقتصاد زمونه مثل قدیم نی بدون شناحت بشه رفت سر زندگی خیلی شما در هر کاری باید با اگاهی کامل وارد بشی
    و صددر صد نمی تونم بگم اما فکر می کنم که شما بلوغ زود رسی داشتین که استرسی دارین بیشترن گوشه گیرید اعتماد به نفس کم دارید و....
    با مشاوره چند جلسه ای پیش دکتر متخصص مناسب خیلی از مشکلاتتون حل می شود
    هر چیزی که بخواهین بهش میرسین هدف مهم است که شناخت کافی و استعداد باید در هدف باشه

6. 2 کاربران زیر از mr.soori بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.soori نمایش پست ها
    دقیقا همین مشکلی که احساس پوچی تنهایی و نامفید بودن چشیدم
    خیلی می خواستم بمیرم یا خودمو بکشم ولی نمی شد
    چون این احساس همش با من نبود کلا ادمی هستم رو هر چیزی زیاد فکر می کنم
    با خوندن مشکل شما یادم خودم افتادم من مشکل تنهاییمو اینجوری برا خودم حل کردم که کل عمرم کتاب می خونم کلا باعث میشه نذاره بری سمت ترس فکر اشتباه استرس و... مشکلات دیگر
    ببین یه فکر رو تا خودت بهش بها ندی رشد نمی کنه بیشتر به دنبال خود باوری و توانمندی های خودت باش سعی کن همیشه نیمه پر لیوان ببینی جا نیمه خالی رو کلا مطالبم علمی نیست اما تجربه شخصی بود
    اساتید محترم باز کمک شایانی می توانند بکنن به شما
    موضوع پریود که شما حتمی به دکتر زنان مراجعه کنید یا عادی یا واقعا مشکلی باشه موضوع احتمال جدی داره
    مثل این میمونه سلفه همراه خون از یه زخم کویجیک احتمال داره تا سرطان
    موضوع ازدواج سن ازدواج در ایران بالا رفته علل زیادی داره نظر خودم بیشتر اقتصاد زمونه مثل قدیم نی بدون شناحت بشه رفت سر زندگی خیلی شما در هر کاری باید با اگاهی کامل وارد بشی
    و صددر صد نمی تونم بگم اما فکر می کنم که شما بلوغ زود رسی داشتین که استرسی دارین بیشترن گوشه گیرید اعتماد به نفس کم دارید و....
    با مشاوره چند جلسه ای پیش دکتر متخصص مناسب خیلی از مشکلاتتون حل می شود
    هر چیزی که بخواهین بهش میرسین هدف مهم است که شناخت کافی و استعداد باید در هدف باشه
    نیستم اینطوری اعتماد بنفسم بالاست خیلی از پسرها دلشون میخواد تو خیابون با من دوست بشن ننمیدونم چرا هر کی میاد خاستگاری از ینظر بهم نمیخوره یکیو میخواستم از بین خاستگارام از یه پسر خوشم اومد میلیاردر بود و خونه و ماشین مدل بالا داشت ولی سه تا عیب داشت یکیش زنشو طلاق داده بود .....مشکل من اینه هر کسی من میخوام اونا پیداشون نمیشه ...هر کی نمیخوام مثل کنه سیریشم میشن ...الانم که سنم بالا رفته ..نا امید شدم ...تا الان یه پسرم نتونسته لمسم کنه ... ولی ناراحتم همش میگم هم خوشکلم هم خوشهیکل هم تحصیلاتم زیاده ...بدنسازی ار میکنم ولی نا امیدم ت ا الان نشده یکیو بخوام همش تقصیر خودمه پسر خالم میخاستم هی واسش ناز کردم تا زن گرفت

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

این که پسرا تو خیابون، هی میخوان با شما دوست بشن به نظر من نکته ی مثبتی نیست و یه جای کار میلنگه ...

مشکل اکثر دخترای این دوره زمونه اینه که منتظرن یه نفری با اسب سفید برسه و ادامه ی داستان، ولی اصلا اینطوری نیست ... شما همش از خوشکلی و خوش هیکلی و تحصیلات زیادتون صحبت میکنید که این به نظر من نشون دهنده ی اینه که کلا دید اشتباهی نسبت به آدما دارید و خیلی هایی هم که رد کردید شاید به خاطر این دیدتون بوده ... هیکل و قیافه که واسه آدم نمیمونه .

به نظر من اول معیاراتون رو اصلاح کنید، دیدتون نسبت به ازدواج عوض کنید و اینکه اگه میتونید برید سر کار ، چون خیلی از این حسا به خاطر نشستن توی خونه هست.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    این که پسرا تو خیابون، هی میخوان با شما دوست بشن به نظر من نکته ی مثبتی نیست و یه جای کار میلنگه ...

مشکل اکثر دخترای این دوره زمونه اینه که منتظرن یه نفری با اسب سفید برسه و ادامه ی داستان، ولی اصلا اینطوری نیست ... شما همش از خوشکلی و خوش هیکلی و تحصیلات زیادتون صحبت میکنید که این به نظر من نشون دهنده ی اینه که کلا دید اشتباهی نسبت به آدما دارید و خیلی هایی هم که رد کردید شاید به خاطر این دیدتون بوده ... هیکل و قیافه که واسه آدم نمیمونه .

به نظر من اول معیاراتون رو اصلاح کنید، دیدتون نسبت به ازدواج عوض کنید و اینکه اگه میتونید برید سر کار ، چون خیلی از این حسا به خاطر نشستن توی خونه هست.

عزیز من ... من خودمو تو خیابون خیلی سنگین و مغرور میبینم و راه خودمو میرم اتفاقا اینجا شیطونم ولی اونجا سرم بکاره خودمه حواسم به زمینه .ولی اینی که میگی مشکلی هست من بخاطر این قضیه خیلی ناراحت میشدم و همش مواظب رفتارم تو خیابون بودم که باعث تحریک کسی نشم و خیلی عذاب وجدان گرفتم رفتم حضوری پیش یه مشاوره بهم گفتن که هیچ اشکالی نداره پسرا همیشه دنبال چیزای شیک و خوشکلن نه زشت پس تو تو جامعه زیاد خواهان داریو بعد هر چی پسرا بیشتر و بیشتر دوست دختر میگیرن بیشتر احساس قدرت دارن پس خودتو بخاطر این مشکل اذیت نکن 1 روز فق با من در مورد این مشکل حرف زد

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

تو شهر ما ثانیه به ثانیه پسر یا بهت متلک میگه یا شماره رو کارت بهت میده یا با ماشین ترمز میزنه چه راه خودتو بری چه شیطون باشی

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع پیچیده ای شما روابط اجتماعی خوبی دارید قیافه همیشه اهمیت داره (ولی موضوع خوشگل زشتی نی بیشتر باید دو طرف به دل هم بشنین)شما روابطه هایی که داشتین از روی ظاهر کسی قضاوت کردین اون شخصی که طلاف گرفته تو رابطه که به طلاق ختم میشه شما باید می فهمیدید تقصیر کیه این وسط (شاید هردو مقصر باشن)ولی ما فرهنگ بدی حاکم برجامعه داریم مرد زنی که طلاف می گیرند به چشم بد میگیرین
    شما از نظر من باید هزینه کنید و پیش یه متخصص در امر روانشناسی بری که به درستی و شناخت کامل راهنماییت کنه دوستانی که من دیدم (از جمله خودم)تجربه ای در بعضی موارد این چنینی ندارن و از شنیده هاشون صحبت می کنن
    شما اگر با کسی که ازش خوشتون میاد وارد یه رابطه یشی(رابطه سالم) شناخت پیدا کنید مشاوره قبل ازدواج کمک شایانی می کنه
    نمیشه بدون شناخت کامل پا تو زندگی گذاشت
    بعد ازدواج خوبه ولی ازدواج های الان بیشتر به سمت طلاق میره (دلایل کاری ندارم)الان باید خوشحال باشی که ازدواج شکست خورده ای نداشتی تا الان اینجور شکست های تاثیر روحی بیشتری دارن از حال الانت بدتر هم میشدی
    پیش مشاوری برو برای راهنمایی صحیح کل زندگیتو باید باهاش درمیون بذاری سوالات با پرسش باز باید انجام بگیره نتیچه گیری میشه فهمید شاید یه مشکلی داشته باشید که نهان باشه ودر شرایط خاصی نشانه های بدی جا بذارد
    به حرف ها تحقیر های (اطرافیان به تو)توجه نکن
    سعی کن شخصیت اصلیت همه جا نشون بدی (نظر خودمه همه هم خوششون نمیاد نباید هم بیاد)
    حقیقا اینجاست مشکل شما در فضای مجازی حل نمیشه متاسفانه اینجا نباید دنبال جواب باشی احتمال اسیب های دیگر هم هست مشکل سخت پسندی شما باید تجزیه تحلیل بشه و تخصصی باید برسی بشه که باید یه فرد با تجربه به شما کمک کنه
    موفق باشید

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

و این مورد هم گفتم بهتون احساس از طرز فکرتون شکل میگیره
    یعنی شما یه مطلبی به ذهنتون حطور میکنه + رو اون مطلب فکر می کنید و تجزیه تحلیلی می کنید = احساس شما تشکیل میده
    می تونید با بها ندادن به بعضی افکار احساس بهتری داشته باشید و همیشه بنظر من دلتون به کوچیک ترین خوشی های زندگیتون
    میپن حرف قشنگ از همه باید شنوفت بقول یاس (همیشه بد ترین لحظات زندگی تو ارزوی یکی دیگست )
    به چشم دیدم این موردو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)